Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-10-28 23:21:19

leoOn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 13
Punktów :   

WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

Tak więc proste... Był lan i lana nie ma... Gratuluje wygranym...


W Tym Temacie chciałbym sie dowiedzieć jak wam sie podobał lan i jakie mieliscie zastrzezenia... Oraz jeszcze jedną ważna sprawe... Czy chcielibyście w takim lanie jeszcze kiedyś zagrać...

Jako pierwszy wyraże swoją opinie...

Jak dla mnie było elegancko... brak opuźnienia... a wręcz przeciwnie... :O prawie 2 godziny do przodu z czasem...

Minus ? Za gorąco i ze siedzieli ludzie z 2 grupy w godzinach 1 Grupy... i ze jak grałem słyszałem jak gadaja inne osoby!!!

Czekam na wasze opinie...

Offline

 

#2 2007-10-28 23:37:26

Gandex

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

Prze zajebiscie bylo

Chuj ze chlopaki ode mnie nie znali map i zabijali sie miedzy sobą bo im sie pojebalo ale wrazenia zajebiste ... Nastepnym razem kazdy sie ogarnie i na pewno bedzie jeszcze lepiej

Strasznie mi sie podobało a najbardziej(chyba jak kazdemu) półfinał wszystko dzieku siniowi i methodowi czy jak to sie to tam pisze:) Pozdro dla nich ze stawili zajebisty opor
Mam nadzieje ze taki Lan'ik bedzie za jak najszybciej .. moze za 2 tygodnie moze za 3 byleby jak najszybciej !

Ostatnio edytowany przez Gandex (2007-10-28 23:38:18)

Offline

 

#3 2007-10-28 23:56:43

blabla

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

tak tak, wiec na wstepie oczywiscie gratulacje wygranym, lan przebiegl moim zdaniem dosc sprawnie.Uwage mam jedna odnosnie komentowania w trakcie gry, osobiscie mi to nie przeszkadzala ale sadze, iz wielu osoba tak.Lan jak najbardziej to i tak 4fun, a podziekowania naleza sie Leonowi za organizacje.

Offline

 

#4 2007-10-29 07:07:45

b3nzyl

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

tja bla bla dobrze gada ;] zajebiscie bylo ale te dzieci i innych ktorzy gadali cos kolo uszu grajacych moza bylo wyjebac

Offline

 

#5 2007-10-29 11:12:42

koperson

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

Lan bardzo dorbze zorganizowany :] wszystko przebioeglo bardzo szybko , nie bylo zadych opoznien i wogole gites :] poza jednym co do uchylosciach w finale ... kiedys ktos mowi ze w finale bedzie grana mapa clan mil przychodzi jedna mysl ze to bedzie jedna mapa clan mil

Co do wrzaskow mi to osobicie wogole nie przeszkadza .. a wrzaskow nie bylo np. podczas wazniejszych meczy kazdy wie jak sie zachowac do sytuacji "akurat tak wyszlo" (jedynie na koniec rund raosc i te pe)

Co do komentarzy ... to nie byly bardziej komentarze lecz chec pomocy innym graczom co i jak maja robic zeby bylo/byli lepiej/lepsi
Acha no i przede wszytkim nie podobaly mi sie niemile uwagi na koinec turnieju .... zostalismy pozegnani od pewnego gracza "IC" ironicznym tekstem: "O pro sie znalezli" czy jakos tak

Co do calego lana naprawde nie mam zastrzezen tlyko na przyszlosc proponuje calkowite opisanie calej sprawy z turniejem na bum cyk cyk

Podziekowania dla wszystkich graczy rowniez dziekuje w imieniu calej druzyny za gratulacje. I ja chcialbym podziekowac moim graczom za to ze zgodzili sie zagrac u mojego boku

Z powazaniem i pozdrowieniami ! :> i do nastepnego lana JAK NAJSZYBCIEJ !!!!

Ostatnio edytowany przez koperson (2007-10-29 11:17:17)

Offline

 

#6 2007-10-29 13:39:59

ADiN

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

Sama organizacja byla naprawde dobra ^^ (tutaj pozdrowienia dla pana Leona). Tak jak przedmowcy pisali, niedosc ze nie bylo wiekszych opoznien, to wyrobilismy sie przed czasem. Oczywistym dla wielu bylo to , ze najlepszym meczem byl mecz IC vs. Playery.

Co do zastrzezen i negatywnych emocji.
Własnie tak jak napisal Leon, calkiem niepotrzebnie gracze grupy drugiej, przychodzili na mecze grupy pierwszej. 
Mnie osobiscie halas podcza gry nie przeszkadzal, no bo wiadomo; słuchawki robią swoje.
Minusem była duchota ; x Ilosc osob na metr kwadratowy byla zbyt duza ; D
Cos co mi sie nie spodobalo , NIEJASNOSCI zwiazane z regulaminem ! Kolejnym razem prosze o DOKLADNE opisanie na OWEJ stronie co i jak. Zeby nie bylo przed finalem. "Informowalem, ze w razie remisu gramy Cpla milla ; o A ze nie slyszeliscie to juz nie moj problem" : ]
Bardzo mi sie nie spodobalo, ze podczas gier, szczegolnie mojego teamu z No remorse.Byly zbędne podpowiedzi. Przeciez logicznym jest ze w skladzie tez jest TAKTYK PROWADZACY. Tu pozdrowionka dla pana Canona, ktory prowadzil nr ; ] A gdy my chcielismy odwdzieczyc sie tym samym Playerom. To nie ma takiej mozliwosci, przeciez my gramy cpl milla w finale nie? ; x
Dalej to gra Pana Canona w meczach nie swojej druzyny. Sory panowie, nie ma Gracza z danego teamu (czyli czwartej osoby) to WO, to chyba jasne dla wszystkich?
Kolejna negatywna uwaga. WŁĄCZENIE developera to bylo przegiecie ; o Chodzi mi o mecz z No remorse. I niech nikt nie zaprzecza, bo ja nie zgaduje tylko wiem. Wiem tylko o tym meczu, a reszta? Kto wie.
Poprostu mnie irytuje, ze chec zwyciestwa jest piętro wyzej , niz zasady.

Tak jak mowie, OSOBY KTORE NIE GRAJA W DANYM MECZU. WYPAD NA BILARD ALBO OUT Z CAFE. Tyczy sie to wszystkich !

Powinna tez byc neutralna osoba, ktora nadzoruje caly lan. Ktora nie bierze udzialu w turnieju. (Tylko nie mowcie mi o Przemku, ze to taka osoba ;x)
I jeszcze jedna uwaga. Nie podoba mi sie, ze jesli mamy np wynajętą kafe do godziny 18:00 a lan konczy sie o 16:00, to ci ktorzy "ODPADLI" wypierdalac z cafe, bo to nie oni wynajmowali cafe? Wiecie o kim mowie teraz napewno.Bo rownie dobrze mogl "wypierdalac" team IC. Ktory tez "odpadł" ;o

Ja jestem ZAAAAA ^^ Jesli chodzi o kolejne Lany ; ]
Raz jeszcze dzieki wszystkim za ten klimacik ; )
Buzka chlopcy ;D : *

Ostatnio edytowany przez ADiN (2007-10-29 13:49:55)

Offline

 

#7 2007-10-29 14:56:17

Gandex

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

no to sie umawiamy za dwa tygodnie

Jak w cafe nie bedzie mozna toooo wychodzimy na ulice albo zalatwimy kompy i u mnie w barze sie rozstawimy

Offline

 

#8 2007-10-29 18:22:18

koperson

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

ADiN napisał:

Kolejna negatywna uwaga. WŁĄCZENIE developera to bylo przegiecie ; o Chodzi mi o mecz z No remorse. I niech nikt nie zaprzecza, bo ja nie zgaduje tylko wiem. Wiem tylko o tym meczu, a reszta? Kto wie.
Poprostu mnie irytuje, ze chec zwyciestwa jest piętro wyzej , niz zasady.

Popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiemy to od penego gracza wiec prosimy nie zaprzeczac tym ze bylo uzycie tego i owego

Dlatego nastepne lany proponuje zrobic przez nas ;] bo wynajem cafe to kazdy moze zrobic

Z powazaniem i pozdr

Ostatnio edytowany przez koperson (2007-10-29 18:24:00)

Offline

 

#9 2007-10-29 22:13:26

blabla

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

ADiN napisał:

gra Pana Canona w meczach nie swojej druzyny. Sory panowie, nie ma Gracza z danego teamu (czyli czwartej osoby) to WO, to chyba jasne dla wszystkich?

tu juz nie chodzilo o miejsce 3 tylko 4fun, co innego pol final i final, a co do reszty wypowiedzi - jepie mnie to ;]

Offline

 

#10 2007-10-29 22:14:23

leoOn

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

blabla napisał:

a podziekowania naleza sie Leonowi za organizacje.

Miło Czytać takie słowa... Dzieki Qido

Zmontujemy jeszcze jednego takiego lana... z Tego co wiem to Szef Cafe był zadowolony... i Planuje sam coś zmontować na Święta... Planowany termin... 27 Grudzien : )

DALSZA CZEŚĆ MOJEGO POSTA TYCZY SIE "PANA" AD1NA...

A Więc tak... z Developerem to był czysty przypadek... bo Canon ma go w cfg zawsze... i sam o tym nie wiedział o czym chyba sam wiesz... A to że grał tam z No_remorse w meczu o 3 miejsce... Co Ci szkodzi... ? Z tego co wiem Lan miałbyć organizowany dla "Fanu"... ? a z tego co widze po Twoich wypowiedziach zależało Ci nie na zabawia tylko na marnej wygranej... Co do tego ze pomagał w meczu z No_Remorse... miał racje bo przeciez Gralismy półfinał z Playerami na cpl_millu... to nie mieliscie prawa stac tam i patrzec jak my obstawiamy albo coś... Tak samo jak wy graliscie polfinal na nuke... to dlaczego nie chcieliscie grać w finale "BEST OF THREE" ?  Baliście sie ? i powiedz mi jeszcze raz "GDZIE W REGULAMINIE BYŁO NAPISANE ŻE W FINALE ROZGRYWANY JEST TYLKO CPL_MILL? I NIKT MI NIE ZAPRZECZY ŻE TAK MÓWIŁEM... BO DO SAMEGO ZAWODNIKA WASZEGO TEAMU "o_O" TU JUZ WIADOMO O KOGO CHODZI... mówiłem że niewiadomo jak bedzie grany finał... bo nie wiem jak wyjdzie z czasem... zresta nie Tylko "Tobie Koper" to mówiłem bo i wielu innym uczestniką LANA... Tyle ode mnie... Jeżeli jakieś ale widzicie... Zachecam do zrobienia takiego lana przez ktoregos z was... A jezeli ja bede robil jeszcze raz takiego lana... jak cos nie pasuje prosze sie poprostu nie zgłaszać a nie potem mówić ze zmieniam regulamin itede... tyle ode mnie...

koperson napisał:

Dlatego nastepne lany proponuje zrobic przez nas ;]bo wynajem cafe to kazdy moze zrobic

Powodzenia...

Offline

 

#11 2007-10-30 09:53:53

koperson

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

leoOn  napisał:

Zmontujemy jeszcze jednego takiego lana... z Tego co wiem to Szef Cafe był zadowolony... i Planuje sam coś zmontować na Święta... Planowany termin... 27 Grudzien : )

A to że grał tam z No_remorse w meczu o 3 miejsce... Co Ci szkodzi... ? Z tego co wiem Lan miałbyć organizowany dla "Fanu"... ?

to dlaczego nie chcieliscie grać w finale "BEST OF THREE" ?  Baliście sie ?

A jezeli ja bede robil jeszcze raz takiego lana... jak cos nie pasuje prosze sie poprostu nie zgłaszać a nie potem mówić ze zmieniam regulamin itede...

Robcie lana ! :] ja jestem zawsze za i jak psalem wyzej to z lana kazdy jest zadowlony poza tam tymi "uchyłkami" wiec ogolnie nie mam zastrzezen

Z tym ze CaNoN gral z nimi .. mnie wogole nie interesowalo ;] nic a nic ! zero --> 0 bo rownie dobrze ja moglem z nimi grac bo rozgrzeweczke sobie pykalem i chyba ktos mi sie pytal czy gram z nimi

co do "Best of three" sam dobrze wiesz ze ja bylem za ... chcialem pograc wiecej ! mnie to jebalo mi wlansie zalezalo na tym zeby pograc jak najwiecej

Co do lana to i tak sie zapiszemy i tak ;] chyba ze nas nie dopuscicie ;| ale mam nadzieje ze dacie cynk

Z powazaniem i POZDR !

Offline

 

#12 2007-10-30 10:16:31

Gelaszek

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

dziendobry

Offline

 

#13 2007-10-30 11:17:45

ADiN

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

leoOn  napisał:

blabla napisał:

a podziekowania naleza sie Leonowi za organizacje.

Miło Czytać takie słowa... Dzieki Qido

Zmontujemy jeszcze jednego takiego lana... z Tego co wiem to Szef Cafe był zadowolony... i Planuje sam coś zmontować na Święta... Planowany termin... 27 Grudzien : )

DALSZA CZEŚĆ MOJEGO POSTA TYCZY SIE "PANA" AD1NA...

A Więc tak... z Developerem to był czysty przypadek... bo Canon ma go w cfg zawsze... i sam o tym nie wiedział o czym chyba sam wiesz... A to że grał tam z No_remorse w meczu o 3 miejsce... Co Ci szkodzi... ? Z tego co wiem Lan miałbyć organizowany dla "Fanu"... ? a z tego co widze po Twoich wypowiedziach zależało Ci nie na zabawia tylko na marnej wygranej... Co do tego ze pomagał w meczu z No_Remorse... miał racje bo przeciez Gralismy półfinał z Playerami na cpl_millu... to nie mieliscie prawa stac tam i patrzec jak my obstawiamy albo coś... Tak samo jak wy graliscie polfinal na nuke... to dlaczego nie chcieliscie grać w finale "BEST OF THREE" ?  Baliście sie ? i powiedz mi jeszcze raz "GDZIE W REGULAMINIE BYŁO NAPISANE ŻE W FINALE ROZGRYWANY JEST TYLKO CPL_MILL? I NIKT MI NIE ZAPRZECZY ŻE TAK MÓWIŁEM... BO DO SAMEGO ZAWODNIKA WASZEGO TEAMU "o_O" TU JUZ WIADOMO O KOGO CHODZI... mówiłem że niewiadomo jak bedzie grany finał... bo nie wiem jak wyjdzie z czasem... zresta nie Tylko "Tobie Koper" to mówiłem bo i wielu innym uczestniką LANA... Tyle ode mnie... Jeżeli jakieś ale widzicie... Zachecam do zrobienia takiego lana przez ktoregos z was... A jezeli ja bede robil jeszcze raz takiego lana... jak cos nie pasuje prosze sie poprostu nie zgłaszać a nie potem mówić ze zmieniam regulamin itede... tyle ode mnie...

koperson napisał:

Dlatego nastepne lany proponuje zrobic przez nas ;]bo wynajem cafe to kazdy moze zrobic

Powodzenia...

Słuchaj, ja wyrazilem swoje zdanie. Poprostu powiedzialem co na ten temat sadze tak jak prosiles. Napisalem wyraznie, organizacja byla ok.

Czyli co ? W regulaminie zawsze musi byc napisane TYLKO tak? ; x Boze, pisz regulamin do konca, bo ktos moze nie uslyszec co mowiles na temat finalu, proste. Napisalbys ze gramy dwie mapy w razie remisu cpl milla to bysmy zagrali, to chyba proste. Co do developer mnie nie interesuje czy przez przypadek czy nie. Poprostu nie powinno byc wlaczone ; ]

Nie zrozumcie mnie zle, ja poprostu chce zeby bylo wszystko sprawiedliwie a zarazem 4fun. Mnie nie chodzi o marne 19 zl, tylko o to ze np. Playery mogli sie czuc zle, ze nie grala 5 osoba z nr, tylko ktos inny. Bioracy udzial w turnieju u boku innej druzyny.

Fan okk, to nie cpl ale niech bedzie wsszystko jasne. NIE TYLKO JA chcialem zagrac cpl milla w finale, tylko 3 osoby z druzyny. Mogli mnie przeglosowac ; o

Organizujcie kolejne lany w sposob jasny.
buzka

Offline

 

#14 2007-11-02 17:31:18

yoyo

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: WRAŻENIE I UWAGI CO DO LANA !!! PISZCZCIE...

Gdzie sie rodzą tacy idioci jak adin tylko wkurwiaja ludzi a nie maja racji i zgrywaja wielkiego cwaniaka i pro:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.havana.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.gwardiaklimat.pun.pl www.error-skateboards.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl